A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jasmina Dervishi
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  9
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Jasmina Dervishi është këngëtare. Talenti i saj është i trashëguar nga babai, i cili ka studiuar për kanto. Ajo është angazhuar në aktivitete muzikore që në moshën 7-vjeçare dhe ëndërron të bëhet këngëtare. Pasioni tjetër i saj është piktura. Jasmina i do shumë kafshët dhe ka një qen.

Në Qershor 2016, Jasmina Dervishi merr pjesë në JESC 2016 me këngën "Portat E Gëzimit".

Në vitin 2018, Jasmina Dervishi merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019