Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jasmina Dervishi - Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hap derën dhe hyn ti
Kam frikë të t`shoh në sy
E vuaj, sa vuaj
Ngre zërin përsëri
Unë fikem jam fëmijë
Ma thuaj pse, ma thuaj
E ku ta gjej unë forcën
të të them ti sot ndalo
Unë nuk munda kurrë ty me ta fal
Unë nuk munda kurrë ty me të ndal
S`mundem t`i harroj unë ato fjalë
Veje veten tënde në të saj
A e ke mendu a ka faj
Jo jo
Ngre dorën lart mbi ty
E prap kthehesh aty
E dua thua e dua
Si e durove ti
Dhe jetën për fëmijë
Për mua, për mua
E ku ta gjej unë forcën
të të them ti sot ndalo
Unë nuk munda kurrë ty me ta fal
Unë nuk munda kurrë ty me të ndal
S`mundem t`i harroj unë ato fjalë
Veje veten tende në të saj
A e ke mendu a ka faj
Jo jo
Jasmina Dervishi
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Ardit Çuni
Teksti: Ardit Çuni
Orkestrimi: Marsel Gunga
Mix & Master: Neil Treppass


Jasmina Dervishi - Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Jasmina Dervishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0