Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jasmina Hako

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
 • Vendlindja:
 • Firenze 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Jasmina Hako është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ndoqi katër vjet shkollë fillore "G. Mameli" në Firence e me pas shkollën fillore "Pjetër Budi" në Tiranë. Hobi i saj është muzika e gjuhëve të huaja. Këndon prej 5 vitesh. Ajo ka marrë pjesë në disa festivale dhe ka arritur përherë të marrë me vete çmime të rëndësishme. Këngëtarja e saj e preferuar është Ariana Grande. Jasmina gjithashtu pëlqen të publikojë në platforma online, si YouTube, këngë të kënduara nga ajo. Ajo fitoi vendin e parë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Speranza Bregasi

Vivian Biagioni

Emmi Rushiti

Aurora Karaqica

Sidorela Hasa

Erika Amankwah

Natalia Tigani

Mei Dallashi

Olivja Jaupaj

Alina Jani

Tags: Jasmina Hako, Jasmina Heko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet