Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jasmina Hako - Do Te Vij Nje Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Sa here e mendoj ne dhomen time
Nje dite,c'do t'jem
Sa deshira,endrra rreth me sillen
Jo nuk di,c'te zgjedh
Koha ecen shpejt e pa kuptuar
Cdo dite,fantazoj
Ndoshta do te pres dhe pak te rritem
Jeten time,ta jetoj

REFRENI:
Do te vij nje dite
Endrrat do ti prek
Kur neser te jem
Ajo qe une ndjej

Me veten do qesh
Per endrrat qe pash dje
Ate qe kerkon
Nje dite do ta gjesh

Oooooooooo,Nje dite do ta gjesh 2x
(E gjitha 2x)

Se endrra nje dite
Behet,ajo behet
E vertete,e vertete

Oooooooooo,nje dite do ta gjesh 2x


Ky tekst u dërgua nga Jazzy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Jasmina Hako
Publikimi: 31/05/2015
Festivali: Junior Fest 2015
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Sokol Marsi
Orkestrimi: Enis Mullaj


Jasmina Hako - Do Te Vij Nje Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Vij Nje Dite".
3. Video është e këngës "Do Te Vij Nje Dite", por nuk këndohet nga Jasmina Hako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jasmina Hako:


Komente 0