Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jasmina Hako - Happy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

E dua botën unë,
të lumtur
Të ndihem ndonjëherë,
si flutur
Dhe ngjyrat të më veshin mua!
Sa dua...
Sa dua...

Një fjalë e mirë,pozitiv!
Një buzëqeshje,një motiv!
Ooooj na ja na jaaa!
I'll be happy!

(ooooj na ja na ja)
Love is my idioma na na na ooh!
(ooooj na ja na ja)
Happiness my diploma na na na oooh yeah!
(ooooj na ja na ja)
Love is my idioma na na na oooh!
(ooooj na ja na ja)
Happiness my diploma na na naaaaah!

Një fjalë e mirë,pozitiv!
Një bu na ja)
Happiness my diplomaaaah ooooh!

•instrumental part•

Love is my idioma na na na oooh!
Happiness my diploma na na na ooh yeah!(5x)
(ooooj na ja na ja)
Love is my idioma na na na ooh yeah!(6x)
(ooooj na ja na ja)
Happiness my diplomaaaah ooooh!
Jasmina Hako
Publikimi: 01/09/2018
Festivali: Junior Fest 2018
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila


Jasmina Hako - Happy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Happy".
3. Video është e këngës "Happy", por nuk këndohet nga Jasmina Hako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jasmina Hako:


Komente 0