Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Jawney Qvest

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Jawney Qvest është një video produksion i njohur. NYC Based Music Video Director/ producer . Credits include Nelly, G4shi, Adelini Ismali, SD GBE, Trademark (Jet life)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Cinefocus GT

BUG Production

Top Records

Sekuencë

Muza

Avi Rinia

Evropaturist

Cani Company

Bass

Str8dope Ent.

Tags: Jawney Qvest


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet