Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jay Beat - Sillesh Sillesh Rrotullon (Feat. Funk & M.t.s)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

j j j jay beat Jay beat MTS the funk
menyra se si ti m;shikon te verteten kurr nuk e pranon nuk e di hee se ca kerkon sillesh sillesh rrotullon me mire eja e ma thuj vete se kur te afrohem ti me thua me ler te qete kerkon te vesh vemendje te kesh me shume je c'vesh se sa je vesh haa i bindur une jam per ty bashkojme duart bashke dhe largohemi te dy ne nje bote ku sna njeh njeri une di te bej te lumtur me beso une di ktu fillon historia dhe e dini vet se kur mbaron sillesh sillesh rrotullon e menyra se si ti m'shikoje mbere te mendoj se dicka do me thoje sikur ti cdo gje prej meje doje sillej sillej rrotullohej e sot ti me largon e sot ti me mohon per ty paskam qene thjeshte nje aventure nje djale simpatik qe kish veture.. menyra se si ti m'shikoje mbere te mendoj se dicka do me thoje sikur ti cdo gje prej meje doje sillej sillej rrotullohej e sot ti me largon e sot ti me mohon per ty paskam qene thjeshte nje aventure nje djale simpatik qe kish veture..Hej hej MTS coni duart lart gjith gati per refrenSE KUPTOJ PSE TI ME LARGON....KUR TI GJITHSHKA PREJ MEJE E PATE
DHE TI GJITHSHKA MOHON...E UN NUK E KUPTOJ CA PO NDODH

TE DY BASHK NE ISHIM DJE
E SOT NJE DIT E RE
KU AJO NDJENJE ME NE ZEMER NUK NA FLE
TI JO NUK DASHURON
E ASPAK SME OFRON
POR PA TE DREJTE TI GJITHSHKA ME OFRON

The funk:
KTU NIGJOHET HIP HOP R&B
PER RIMA UN JON NR 1
SE JOM AI CUNI QE SME LU AS TANKU
NIGJOJE KUSH RREPO NE SKEN THE FUNKU
JAM HOT VESH ME TE GJONA
SHUM I VECANT SI UN SBO MO NONA
1 2 SKOM ME PRIT
HAJDE KNO ME NE JAY BEAT
3...4 5 HAPNI RRUGEN KUR VJE M.T.S
SOT FESTO SOT KERCE
DRIDHE TRUPIN ZHVISHU PER NE
FEMNAT PER KRAHU KUR HYM
NE KET KLUB TE MUSH ME TYM
TAVOLINA PLOT ME PIJE
SE DHE FUNKUT KSHU I KA HIJE
XHEPAT PLOT PLOT CASH MONEY
I AM CRAZY I AM NOT FUNNY
JAM I MIR PER KE MU MDO
KAMIKAZ ME AT QE MLENDO.......SE KUPTOJ PSE TI ME LARGON....KUR TI GJITHSHKA PREJ MEJE E PATE
DHE TI GJITHSHKA MOHON...E UN NUK E KUPTOJ CA PO NDODH

TE DY BASHK NE ISHIM DJE
E SOT NJE DIT E RE
KU AJO NDJENJE ME NE ZEMER NUK NA FLE
TI JO NUK DASHURON
E ASPAK SME OFRON
POR PA TE DREJTE TI GJITHSHKA ME OFRON...SE KUPTOJ PSE TI ME LARGON....KUR TI GJITHSHKA PREJ MEJE E PATE
DHE TI GJITHSHKA MOHON...E UN NUK E KUPTOJ CA PO NDODH

TE DY BASHK NE ISHIM DJE
E SOT NJE DIT E RE
KU AJO NDJENJE ME NE ZEMER NUK NA FLE
TI JO NUK DASHURON
E ASPAK SME OFRON
POR PA TE DREJTE TI GJITHSHKA ME OFRON


Ky tekst u dërgua nga  seldi

Jay Beat - Sillesh Sillesh Rrotullon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sillesh Sillesh Rrotullon".
3. Video është e këngës "Sillesh Sillesh Rrotullon", por nuk këndohet nga Jay Beat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerard Merdani:


Komente 0