Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jay Beat - Qyteti I Harruar (remix) (Feat. Funk)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

1. Se kuptojpse u largove prej meje
ne krahe te tjera kerkoje lumturin ton qe me kurr sdo e gjeje
ti kurr sdo e gjeje te vetmen dashuri
e te vetmit djal qe ka qen me ty qekur ishim fmi
ai qe tmbajti afer kur tjeret shpinen ta kthyn
e me kto fjal qe po me thu zemren po ma thyn
sa do te doja te ktheja kohen prapa kur ishim vec un e ti
tmos beja at gabim qe prishi ate lumturi
a thua ja vlen te mundohem gabimin ton me e shly
a mund tna ken me zili ne te dy...
te lutem shko pa lot ne sy..
te lutem shko se spaskam qen per ty
te lutem koken me pas mos e kthe..
veshtro perpara se neser dit e re....

REfreni: TEksa te gjith dashurite e tyre shijojne castet tona un kujtoj
Me percmim a dashuri jo asgje nuk diii
E ti shkoo ne rrugen tende dhe un ne timen
se asgje nuk na bashkon
dhe thjesht sot historia ketu mbaron.....

2.E kuptoj qe kam ber gabime me ty
e esht e kote te kerkoj te kthehemi te dy
ne ishim cifti me i bukur ne ate zone
e me mungojn shetitjet buz detit deri von
kur tjesh larg meje shpresoj ti kujtosh ato caste te bukra qe bashk kemi kalu
e mos ia shfry inatin tjerve se un e di qe e ke me mu
te uroj me gjith shpirt ne krahet e tjetrit tjesh e lumtur
se un nuk dita te te ruaj e tashme te kam humbur...
te lutem shko pa lot ne sy
te lutem shko se spaskam qen per ty
te lutem koken prapa mos e kthe
veshtro perpara se neser dit e re
dashuria jon u shua si dielli ne perendim
vecse kjo e jona sdo te ket me kthim

Refreni;Teksa te gjith dashurit e tyre shijojn castet tona un kujtojj
me percmim a dashuri jo asgje nuk dii
e ti shkooo ne rrugen tende dhe un ne timen
se asgje nuk na bashkon
dhe thjesht sot historia ketu mbaronn


Ky tekst u dërgua nga  seldi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Jay Beat - Qyteti I Harruar (remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qyteti I Harruar (remix)".
3. Video është e këngës "Qyteti I Harruar (remix)", por nuk këndohet nga Jay Beat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerard Merdani:


Komente 0