Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerard Merdani - Ti Je Gjithcka Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF.:
Ti je gjithçka, per syt e mi ti do t'jesh drrit.
Ti je fryma qe un marr çdo nat, çdo dit.
Ti je enderr qe me zgjon ne çdo mengjes.
Ti je arsye, qe çdo moment te buzeqesh.

Te shikoj je kaq e bukur po me çmend,
Si nje lule pranverore plot arom,
Xixellonj qe un e ndjek kudo qe shkon.
Bukuri njesoj si dielli perendon

Ti je univers ne pafundesi,
gjysma zemres time je veç ti,
me mungon nje puthje plot dashuri.
Dua te t'kem pran ti mir e di

REF.:
Ti je gjithçka, per syt e mi ti do t'jesh drrit.
Ti je fryma qe un marr çdo nat, çdo dit.
Ti je enderr qe me zgjon ne çdo mengjes.
Ti je arsye, qe çdo moment te buzeqesh.
Gerard Merdani
Publikimi: 07/12/2016
Video Produksioni: SWART


Gerard Merdani - Ti Je Gjithcka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Gjithcka".
3. Video është e këngës "Ti Je Gjithcka", por nuk këndohet nga Gerard Merdani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerard Merdani:


Komente 0