Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerard Merdani - Fjalet Me Mungojne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

REF.:
Fjalet me mungojne
Kur ty te shoh, baby
Jo nga mendja s'mund te te largoj
Edhe ne kete nate
Ty te mendoj
Afrohu ti tek une mos ndalo

Dua te te kem une jo nuk kam faj
Sekondat dhe minutat me ty ti ndaj
Baby ti mos mu largo
Eja ti mos thuaj jo
Larg mos qendro

Dhe ndonese ti je,
E heshtur si gjithmone
Buzeqeshjen tende,
Zemra e lexon

REF.:
Fjalet me mungojne
Kur ty te shoh, baby
Jo nga mendja s'mund te te largoj
Edhe ne kete nate
Ty te mendoj
Afrohu ti tek une mos ndalo

Frymen, buzet, puthjet ti mi merr
Dicka me teper sesa ti me jep
Une e di, me mendon
Jam me ty ngado shkon
Dhe mendimi im i vetem je ti,

Dhe ndonese ti je,
E heshtur si gjithmone
Buzeqeshjen tende,
Zemra e lexon

REF.:
Fjalet me mungojne
Kur ty te shoh, baby
Jo nga mendja s'mund te te largoj
Edhe ne kete nate
Ty te mendoj
Afrohu ti tek une mos ndalo


Gerard Merdani - Fjalet Me Mungojne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet Me Mungojne".
3. Video është e këngës "Fjalet Me Mungojne", por nuk këndohet nga Gerard Merdani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gerard Merdani:


Komente 0