Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Jehó është një festival muzikor e njohur. Jehó është një festival kënge, kushdo artist ose grup që ka një këngë të kompozuar dhe të pa publikuar më parë mund të marrë pjesë. Festivali është konceptuar të jetë një pasqyrim i muzikës që bëhet sot me rrymat e reja: HIP HOP, RNB, DANCE HALL, AFROBEAT, REGATONE, të cilat janë rrymat më në “TREND” sot dhe janë shumë prezente në rrjetet sociale si FACEBOOK, INSTAGRAM, SNAPCHAT. Performancat e artisteve janë konceptuar si një mix midis këngës, b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Mikrofoni I Artë

Festivale Për Fëmijë

Musical-Fest

Shkodra Fest

Kenga Ime

Top Music Awards

Netët E Klipit Shqiptar

Albanian Star

Kosova Fest

Videofesti

Tags: Jehó, Jeho


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet