Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Jehona Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Jehona Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsada Krasniqi

Besnike Berdynaj

Vlora Dugolli

Agnesa Breçani

Hajrie Abazi

Blerina Todi (Bela)

Ida

Neta

Jela

Mc.E Qarta

Tags: Jehona Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet