Official Video

Jehona Lumi & Florent Abrashi - Gol Duam Gol  (Feat. Dardanet)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/09/2019

2019-09-05T19:00:07

Më Shumë Nga

Florent AbrashiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gol Duam Gol" kënduar nga Jehona Lumi & Florent Abrashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jehona Lumi & Florent Abrashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jehona Lumi: