Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sopi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  230
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Jehona Sopi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është një këngëtare që ka spikatur për zërin e saj por edhe për dinamikën e këngëve që ka sjellë për publikun. Jehona e ka nisur karrierën shumë herët ndërsa ka qenë pjesë e disa kompeticioneve muzikore, ku është vlerësuar për prurjet artistike. Shkollen e msesme e kreu ne Prishtine. Ajo ka marre pjese ne shum festivale dhe ka fituar mjaft çmime. Tashmë si një këngëtare e afirmuar, Jehona Sopi ka arritur të pushtojë skenën muzikore dhe zem...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

3 🔥Emocion (2006)

Jam Ajo Qe Jam (2003)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aurora Susuri

Adelina Thaçi

Diellza Kolgeci

Bleta Mulliqi

Monika Salihu

Njomza Kallaba

Dafina Dauti

Valentina Rama

Shota Baraliu

Jeta Faqolli

Tags: Jehona Sopi, Jeona Sopi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet