Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jehona Sopi - Ti Do Te Vish Prape
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Do Te Vish Prape".
3. Video është e këngës "Ti Do Te Vish Prape", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Jehona Sopi - Ti Do Te Vish Prape Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Emocion"

Komente

Asnjë Koment

20/12/2005

2005-12-20T11:00:00+01:00Valixhen n'dore
n'goje asnje fjale
pak sa i vjeter ky skenar
nje dezhavu me ty cdo takim
ky repertor ka nevoje per korigjim

As lidhje as avanture
keshtu mes nesh sot e disa muaj
prandaj t'thash shko ik e mos eja me
edhe pse pa ty ndjeja jam nje hic asgje

Ti do t'me vish prap
ti s'mundesh pa mu
si do ta kuptosh
aromen time ndjen gjithkund
ti do t'me vish prap
e kot e ke cdogje
shpejt do ta kuptosh
karizma ime t'ka mbulu..


Ky tekst u dërgua nga Teuta Hoxha
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë