Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jehona Sopi - Borxh Ma Ke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Borxh Ma Ke".
3. Video është e këngës "Borxh Ma Ke", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jehona Sopi - Borxh Ma Ke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '07"

Komente

Asnjë Koment

24/04/2007

2007-04-24T19:56:00+00:00Ref :
Hajdeni hajdeni se dashuria
Lojra t rrezikshme luan me ne
Hajdeni shëroni plagët e mia
Ti jet e imja borxh më ke

Jeta gënjeshtare lajkatare
Më tradhtoi më tradhtoi
Tregim i vjeter lumturie
Sot mbaroi sot mbaroiiiii

Ref :
Hajdeni hajdeni se dashuria
Lojra t rrezikshme luan me ne
Hajdeni shëroni plagët e mia
Ti jet e imja borxh më ke

S'dua më shumë brenga në kët botë
Se miq të mirë miq të mirë
Kur më fundosen krejt anijet
Dua pranë shoqerinë

Ref :
Hajdeni hajdeni se dashuria
Lojra t rrezikshme luan me ne
Hajdeni shëroni plagët e mia
Ti jet e imja borxh më ke

Fjalët ishin t zjarrta
Buzet e zjarrta
Netëve netëve oooo

Hajde dashuria
Ti jetë e imja
Borxh më ke borxh më keeee

borxh më ke borxh më ke
borxh më ke borxh më ke
borxh më keeee

Ref :
Hajdeni hajdeni se dashuria
Lojra t rrezikshme luan me ne
Hajdeni shëroni plagët e mia
Ti jet e imja borxh më ke(2x)


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet