Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jehona Sopi - I Fundit Fat (S'Te Shoh As Ne Enderr)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Fundit Fat (S'Te Shoh As Ne Enderr)".
3. Video është e këngës "I Fundit Fat (S'Te Shoh As Ne Enderr)", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jehona Sopi - I Fundit Fat (S'Te Shoh As Ne Enderr)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  26

Muzika & Orkestrimi:

Ilir Tolaj

Këngë e albumit:

"Nostalgji"

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '06"

Këngë e albumit:

"Emocion"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00ne syt e tane , terri ka ra
ne shtratin tim une A's ender s'shoh me
as ty s'te shoh , si dikur
nga fjalte e shumta tash u beme si gur

ne nje nat si kjo s'do t'shoh me syt
do te jet me terr e do te jem pa ty
ne nje dhom si kjo , s'do t'jesh me ti
do te keq do te me shihet ne ball

Ste shoh as ne ender se si i mbylli syt
SA jemi larg eh malli po me mbyt
ste shoh as ne ender se si i mylli syt
sa jemi larg eh malli po me mbyt

Nese toka mban shum dhimbje
le ta mbaje veq nje gezim
dhe ne qofte se i Fundit fat
Mos mendojn qe ish veq loti im

Ste shoh as ne ender se si i mbylli syt
SA jemi larg eh malli po me mbyt
ste shoh as ne ender se si i mylli syt
sa jemi larg eh malli po me mbyt

Ste shoh as ne ender se si i mbylli syt
SA jemi larg eh malli po me mbyt
ste shoh as ne ender se si i mylli syt
sa jemi larg eh malli po me mbyt


Ky tekst u dërgua nga Xperson
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet