Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jehona Sopi - Sa Me Larg!  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/01/2013

2013-01-21T11:54:54

Këngë e albumit:

"Emocion"
dhe dashuria u deshperua nga ne te dy
ne sy me shikoje
kur me the se nuk mund tjemi bashk ne te dy o zemer nuk e kuptoi
por sod po ndihem me faj
ndoshta neser kur ta kuptoi do mundohem nga ty tet shenderooj sa me larg
do mundohem te harroj un ty
mos te mendoj me per ty
per wetem weten tende mendowe shume mire,
te jesh ti pa mua
tme thuash te dua
dhe me ne fund te ndihesh i lire
do mundohem te harroj un ty mos te mendoj me per ty per weten tende mendowe shuume mire
te jesh ti pa mua tme thuash te dua dhe ne fund te ndjehesh i lire
dhe dashuria u deshperua nga ne te dy ne sy me shikoje kur me the se nuk mund tjemi bashk ne te dy o zemer nuk e kuptoi por sod po ndihem me faj ndoshta neser kur ta kuptoi do mundohem nga ty te shenderroj sa me larg
do mundohem te harroj un ty mos te mendoj me per ty per weten tende mendowe shume mire te jesh ti pa mua tme thuash te dua dhe me ne fund te ndihesh i lire do mundohem te harroj un ty mos te mendoj une per ty per weten tende mendowe shume mire te jesh ti pa mua tme thuash te dua dhe me ne fund te ndihesh i lire.....


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet