Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jehona Sopi - Kurr S'te Deshta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurr S'te Deshta".
3. Video është e këngës "Kurr S'te Deshta", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jehona Sopi - Kurr S'te Deshta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Jam Ajo Qe Jam"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Si rrufeja qetë mbi tokë
Fjalët e tua më ishin Zotë
Isha femër pa fuqi
Me mua luaje si me fëmijë

Ndjeje tash këtë pa fuqi
Kur un jam bërë mu sikur ti
Kjo gjithmonë do të vazhdojë
Jetën ty do ta shkatërrojë

Ref.

Në fillim thoshe dua t'shkojë
Kurr s'të deshta vërtet unë besojë
E tash më thua se unë kam nevojë
është shumë von shumë vonë

Por unë prap nuk jam si ti
Me shpirtë të bardhë e jo të zi
Ka marr fund kjo histori

Më kurr së bashku unë dhe ti

Kthim i madhë në jetë është ky
Fajin t'plotë e lëmë për ty
Zhytu n'lotë e mos pusho
Se ti vet më the mos më beso

Ref.


Ky tekst u dërgua nga Teuta Hoxha
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet