Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jehona Sopi - Thuaje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuaje".
3. Video është e këngës "Thuaje", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jehona Sopi - Thuaje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Teksti:

Avni Qahili

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Komente

Asnjë Koment

27/12/2004

2004-12-26T23:00:23+00:00hëëë ëëj... hëë ëëjjj hëëë ëëjjj
ti je i akullt sot ti je aq shum i ftoht
ti je bere per mua car
ndonse dje ishe plot zjarr
nuk më thua vall se q'ke
qfar ka ndodh tek ti e re
hajde zemrën bëne gur
më trego nje her si burr
se fshehtësia qdo her del
asgjë në bot ska mbet mister
po më tregojn vet syt e tu
thuaj se du
ref.
jam teper suntile jam tu u zhvilluar
thuaje thuaje thuaje se m'ke harruar
jam teper e ndjeshme në shpirt
jam e prekshme thuaje tuaje
se ti je i dashuruar.

Ti je i akullt sot ti je aq shum i ftoht
ti je bere per mua car
ndonse dje ishe plot zjarr
nuk më thua vallë se qke
qfar ka ndodh tek ti e re
hajde zemrën bëje gur
më trego njeher si burr
se fshehtësia qdoher del
asgjë në bot s'ka mbet mister
po më tregojn veq syt e tu
thuaj stë du
ref.
jam teper suntile jam tu u zhvilluar
thuaje thuaje thuaje se mke harruar
jam teper e ndjeshme ne shpirt
jam e prekshme thuaje thuaje
se ti je i dashuruar
mendon se asgjë nuk kuptoj hëëë
e më teper nuk të toleroj haaaa
nuk më thua vall se q'ke
qfar ka ndodh tek ti e re
hajde zemrën bëje gur
më trego si burr...
hëëëë ëëëjjj
ref(2x)
jam teper suntile...


Ky tekst u dërgua nga Adelina   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet