Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sopi - Sot Mos Thuaj Jo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

sot mos thuaj jo sot mos thuaj jo

i ndnjej dridhejt qe e ngacmojn zemren time e rrugton vullkan ne mua vetem ty kur pandal te kam ne mendime dhe ndnjej qe sonte afer te dua, kjo nat sonte le te jet vetem e jona qetesi dhe veq ne te dy do te pres te vish tek un n'oret e vona dhe te me rrembesh te jam veq me tyy

ref: sot mos thuaj jo ti me perqafo me merr dhe diku me dergo nuk mundem te pres deri ne mengjes vetem puthja jote sme le te vdes(2x)

Asgje nuk mungon kur ty te kam pranmeje gutu pra aspak mos vono behu gati dhe rrugen drejt teje gjeje me bejt te lumtur mua me gezo, ky djell qe na pervelon dhe perendon shpejt dhe pastaj na tan na rremben ku te jemi ne bashk asgje me nuk eshte njejt jemi te zgjuar kur ter bota flet

ref: sot mos thuaj jo ti me perqafo me merr dhe diku me dergo nuk mundem te pres(jo nuk mundem te pres) deri ne mengjes vetem puthja jote sme le te vdes(2x)

sot mos thuaj jo (mos thuaj joo) ti me perqafo me emrr dhe diku me dergo nuk mundem te pres deri ne mengjes vetem puthja jote sme le te vdes(2x)


Ky tekst u dërgua nga Hanaa


Akordet:

I.
|Em|Am|G|D-H|

II.Refreni
|D|Em|
|D|G|C|H| 2 hereJehona Sopi
Publikimi: 01/12/2003
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Jehona Sopi - Sot Mos Thuaj Jo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Mos Thuaj Jo".
3. Video është e këngës "Sot Mos Thuaj Jo", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:


Komente 1