A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jehona Sopi - Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Jam Ajo Qe Jam"It's a long time that we try finding the lyrics to "Ti" sung by Jehona Sopi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Jehona Sopi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Ero - Ti

Ti um vrave, zemer s'pate ah sa leht prei meje u ndave,
jo s'ka falje, jo ska falje as lamtumire per kete ndarje,
Ti um vrave zemer s'pate ah sa leht prei meje u ndave,
jo s'ka falje, jo ska falje as lamtumire per kete ndarje.

EEHHI ti je qajo qe m'ke lon vet,
ti je ajo qe dhimbje m'jep,
zemren ta dhash une ateher,
ti se meritove asnjeher,
ti je ajo qe mke lan vet,
ti je ajo qe dhimbje m'jep,
zemren ta dhash une ateher,
ti se meritove asnjeher,

Ti e prishe kete dashni
ah sa bukur ishim une & ti
a t'merr malli ty per mu
qe m'ke vra e m'ke lendu
Ti e prishe kete dashni
ah sa bukur ishim une & ti
a t'merr malli ty per mu
qe m'ke vra e m'ke lendu

EEHHI ti je qajo qe m'ke lon vet,
ti je qajo qe dhimbje m'jep,
zemren ta dhash une ateher,
ti se meritove asnjeher,
ti je ajo qe m'ke lon vet,
ti je ajo qe dhimbje m'jep,
zemren ta dhash une ateher,
ti se meritove asnjeher..

Dj Aldo & ESTTO - Ti

Malli per ty po me vret pa ty nuk esht e leht Jo nuk esht e leht shkove shum larg ku je e mu vec kujtime mi le pse mle vet ti pse mle vet ti a ste mjaftoi kjo dashni qe e kishim na Dy pse mle vet ti pse mle vet ti a ste mjaftoi kjo dashni qe e kishim na dy.

Edhe pse Jena nda ti e din qe smuj pa tpa pa ty kjo zemer sjeton vec asgje nuk harron ti e din ku jam e nuk kthehesh prap ta kthejm prap ket dashni qe e kishim na Dy malli per ty po me vret pa ty nuk esht e leht Jo nuk esht e leht shkove shum larg ku je e mu vec kujtime mi le Pse mle vet ti Pse mle vet ti a ste mjaftoi kjo dashni qe e kishim na Dy pse mle vet ti Pse mle vet ti a ste mjaftoi kjo dashni qe e kishim na Dy oh no no oh no no oh no no no no.

Pse me le vet ti Pse me le vet ti a ste mjaftoi kjo dashni qe e kishim na Dy..

Drilond - Ti

Nuk po ma nin
perty qa po thojn
baby hiq nuk o tu ma ni
nuk po ma nin
veq me tpas jom ka du
sen tjeter sjom tu menu
se ti mke bo mu tranu
se e din ti un qa du

baby pse po ma rrit
menjen menjen menjen
menjen menjen menjen

Fuck it tjert qa flasin
kur na shohin plasin
endrojn nto se kan rastin
lej let folin ritja bassin

Du met nxan du met bo 1
mos u bo kishe nuk don
bang bang kurr e thiri ntelefon
007 james bond yeah

se ajo oo ka donn, ajo o ka don
sonte osht me mu, sonte osht me mu
osht veq me mu,
veq osht ka don, veq osht ka don
veq osht ka don, veq osht ka don
yeah yeah yeah pussy

Qyre sa e mire aaaaa
amo syt n'mu veq n'mu veq n'mu
kqyri kta tjert bre
spo i dajn hiq syt osht kam smun
se pi lun krejt tjert
ata po dojn me tpas
ata ty smunen met pas
se je super super super high klas

je droga jeme mxhall
mu ma jep belesh ma jep fal
kurr ju teket kerkush sun e nal
pi jepi drift maces qata pe shti mu kall
qajo pe shtin me ardh
ju ka bo ocean seni un ja nali valt
u bo shum lit veni, edhe qe osht dark
prekum aty ku o veni baby nese don mem xhall

je krejt tjeter rac si me kon latina
baby am ma shum une kurr nuk ngina
girl u understood come bust it for me yah

je krejt tjeter rac si me kon latina
baby am ma shum une kurr nuk ngina
girl u understood come bust it for me yah
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019