Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sopi - Tash Dhe Perseri (Feat. 02)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

ahahhaha yeah yeah yeah un po e nij veten shum mir qe jom sonte ketu me ju po e di qe edhe ti atje pom nin shum mir kudo qe je 02 02 me princeshen jehona hajde qoni duart nalt te qojm deri ne fund 123

veq te jem me ty dhe te shikoj ne sy

do ta marr zemren dhe kurr perjet sdo te them jo vetem vallezo ti kete kenge deri ne fund djalo po qe ndjej qe sikur sonte kurr sdo ta kalosh nje nat prej meje qe kurr sdo ta harrosh

ref:tash tash dhe perseri me merr per dore ti kete nat qe ta kalojm dhe kurr mos ta harrojm vras un vras me shiqim prej ktu ku nuk ka kthim i imi je gjithmon o shpirti im

krejt ti kom fal se ne zemer mke kall nuk pe din qka jom ma tregoma ti djal ment dojn mem dal ato fjal shum sikur zall masi jom me ty shyqyr qe jom gjall

.......................................

do ta marr zemren dhe kurr perjet sdo te them jo vetem vallezo ti kete kenge deri ne fund djalo po qe ndjej qe sikur sonte kurr sdo ta kalosh nje nat prej meje qe kurr sdo ta harrosh

ref:tash tash dhe perseri me merr per dore ti kete nat qe ta kalojm dhe kurr mos ta harrojm vras un vras me shiqim prej ktu ku nuk ka kthim i imi je gjithmon o shpirti im

hahaahha yeah yeah yeah gsf02 from prishtina to tirana so once again ...............

ref:tash tash dhe perseri me merr per dore ti kete nat qe ta kalojm dhe kurr mos ta harrojm vras un vras me shiqim prej ktu ku nuk ka kthim i imi je gjithmon o shpirti im(2x)


Ky tekst u dërgua nga Andra


Featuring: 02
Publikimi: 21/11/2003
Festivali: Kënga Magjike 2003
Orkestrimi: Darko DimitrovMë Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:


Komente mbi këtë këngëJehona Sopi - Tash Dhe Perseri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Dhe Perseri".
3. Video është e këngës "Tash Dhe Perseri", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.