Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sopi - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Sonte

Ti me vjen sonte
dhe nuk me ze gjumi
ku eshte gezimi
ku shkoj ku humbi

Prape me vjen sonte
dhe nuk me ze gjumi
ku eshte gezimi
ku shkoj ku humbi

Sikur une e parandjeja thelle ne zemer
sikur ne endere me rrefeve ke nje femer
sikur doja vetes kurrre mos ti besoja
dhe kete enderr kurre per jete mos ta kujtoja.

Sonte eja merem
dhembjen nga une nxjerre
sonte kthemi mua vitet qe m'kan shkuar
sonte po rri vetem e ti me nje tjeter
e ne syte e mi bie bie shi.


Ky tekst u dërgua nga imi aurora imi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Jehona Sopi
Publikimi: 20/12/2006
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Jehona Sopi - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:


Komente 2