Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jehona Sopi - Me Shtyj Perpara


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/09/2010

2010-09-20T11:48:38

Këngë e albumit:

"Emocion"
Në kohën kur dot jet vështir
mbetesh ti shoku i miiir
atëher kur mendoj kesh humbje
dhe se ktu u vije fundi
zgjate dorën dhe pranooo
një buzëqeshje dhe kuptooo
atëher ku mendoj kesh humbje
the se ktu u vije fundi.

Edhe më e fort do vazhdoj
tash kur më mir jetën kuptoooj
por ka me vetën ti me grindje
duhet kem më shum bindje
kur e di qe ty tkam praaan
dhe premtimet fjal nuk jaaan
por ka me vetën ti me grindje
duhet kem me shum bindjee
unahhhha
ref.
Qfar do që ndjej tju kam ju pran
sikur përpara vetën ta gjej
që mos filloj nga e para kurr
ndalet e gjith bota
por fjalët jan te kota
atëher më beso
mu afrouo dhe më shtyj
që të shkoj në fuund.

Në kohën kur dot jet veshtiir
mbetesh ti shoku i miir
atëher kur mendoj kesh humbje
the se ktu u vije fundi
zgjate dorën dhe pranoo
një buzëqeshje dhe m'kuptoo
atëher kur mendoj kesh humbje
the se ktu u vije fundi
edhe më e fort do vazhdoj
tash kur më mir jetën kuptooj
por ka me vetën ti me grindje
duhet kem më shum bindje
kur e di që ty tkam praan
dhe premtimet fjal nuk jaan
por ka me vetën ti me grindje
duhet kem më shum bindje
unahhha
ref.(2x)
Qfar do që ndjej t'ju kam ju pran
sikur përpara vetën ta gjej
që mos filloj nga e para kurr
ndalet e gjith bota
por fjalët jan të kota
atëher më beso mu afroouo
dhe më shtyj që të shkoj në fuund.


Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...