Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jehona Sopi - Me Shtyj Perpara

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shtyj Perpara".
3. Video është e këngës "Me Shtyj Perpara", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jehona Sopi - Me Shtyj Perpara  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Emocion"

Komente

Asnjë Koment

20/12/2005

2005-12-20T11:00:00+00:00Në kohën kur dot jet vështir
mbetesh ti shoku i miiir
atëher kur mendoj kesh humbje
dhe se ktu u vije fundi
zgjate dorën dhe pranooo
një buzëqeshje dhe kuptooo
atëher ku mendoj kesh humbje
the se ktu u vije fundi.

Edhe më e fort do vazhdoj
tash kur më mir jetën kuptoooj
por ka me vetën ti me grindje
duhet kem më shum bindje
kur e di qe ty tkam praaan
dhe premtimet fjal nuk jaaan
por ka me vetën ti me grindje
duhet kem me shum bindjee
unahhhha
ref.
Qfar do që ndjej tju kam ju pran
sikur përpara vetën ta gjej
që mos filloj nga e para kurr
ndalet e gjith bota
por fjalët jan te kota
atëher më beso
mu afrouo dhe më shtyj
që të shkoj në fuund.

Në kohën kur dot jet veshtiir
mbetesh ti shoku i miir
atëher kur mendoj kesh humbje
the se ktu u vije fundi
zgjate dorën dhe pranoo
një buzëqeshje dhe m'kuptoo
atëher kur mendoj kesh humbje
the se ktu u vije fundi
edhe më e fort do vazhdoj
tash kur më mir jetën kuptooj
por ka me vetën ti me grindje
duhet kem më shum bindje
kur e di që ty tkam praan
dhe premtimet fjal nuk jaan
por ka me vetën ti me grindje
duhet kem më shum bindje
unahhha
ref.(2x)
Qfar do që ndjej t'ju kam ju pran
sikur përpara vetën ta gjej
që mos filloj nga e para kurr
ndalet e gjith bota
por fjalët jan të kota
atëher më beso mu afroouo
dhe më shtyj që të shkoj në fuund.


Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet