Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sopi - Kriza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

filloi nataa shum fresante
kaq infrigante
pran kembeve te tu arij
ku hypi hupi tensioni
pran infuzioni
kur puthjen ma dhe ti oouuu..

sonte dua heraa par
ne 2 gjandar
dhe sonte t'dua si e mare

krizat nen buz ououuu
krizat nen buz ououuu
djersat si ruz ououuu
ikuu hoouuuu x2

filloi nataa shum fresante
kaq infrigante
pran kembeve te tu arij
jojo nuk dhembi neksioni , anestezioni kurr puthjen ma dhe tii ouuu

sonte dua heraa par
ne 2 gjandar
dhe sonte t'dua si e mare

krizat nen buz ououuu
krizat nen buz ououuu
djersat si ruz ououuu
ikuu hoouuuu x4

sonte dua heraa par
ne 2 gjandar
dhe sonte t'dua si e mare

krizat nen buz ououuu
krizat nen buz ououuu
djersat si ruz ououuu
ikuu hoouuuu x2

Ky tekst u dërgua nga BernaPublikimi: 01/12/2003
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:


Komente 0


Jehona Sopi - Kriza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kriza".
3. Video është e këngës "Kriza", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.