Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sopi - Ne Zemer Te Mbaje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Jam Ajo Qe Jam"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Zemer Te Mbaje" kënduar nga Jehona Sopi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jehona Sopi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet