Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jehona Sopi - Caje Sukarije (Remake 2015)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Caje Sukarije (Remake 2015)".
3. Video është e këngës "Caje Sukarije (Remake 2015)", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jehona Sopi - Caje Sukarije (Remake 2015)  (Feat. Esma Redzepova)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Muzika:

Zzap And Chriss

Teksti:

Big Basta

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

Fab3 Productions

Komente

Asnjë Koment

05/06/2015

2015-06-05T16:11:26+00:00Esma
caje orije sukarije
caje urijee sukarije

caje orije sukarije
caje orije sukarije
mapirurde pallamande caje

Jehona

kot po lodhesh kado qe po shkon
un jom ajo femer qe e don
zemren time ty ta kisha fal
fell ki me hy e ski me dal

Ref :
veni po tsillet poo
can you feel it oo
ajo prekje dhe rrahjet
mi shton ne cast
ti je se ti je ooo jeta ime
sonte sdo jete nje nate sikur cdo nate

2x caje orije sukraije
mapirurde pallamande cajee

Jehona ;
nese ti mendimet mi lexon
pse nuk vjen tek une tme plotsosh
zemer ta premtoj se kete nate
ti nga une do te marresh 1 dhurate

Ref : veni po tsillet pooo
can you feel it oo
ajo prekje dhe rrahjet
mi shton ne cast
ti je se ti jee ooo jeta ime
sonte sdo jete nje nate sikur cdo nate

2x caje orije sukarije
mapirurde pallamande cajee

Muzika: Zzap And Chriss
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Fab3 Productions

Ky tekst u dërgua nga Sevdije
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë