Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sopi - Anej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Anej, anej
Anej kah ti je nisë
s’o dera e dashnisë

Anej, anej kah ti ki dhezë
anej ku ti ki shkelë
s’munesh me përkëdhelë anej

Anej, anej, anej, anej diku
dashnia ka jetu
Mos më prek anej

Anej, anej, anej, anej diku
dashnia ka maru
Mos prek anej

Mos më prek ku jom prekë
Mos më prek ku jom dekë
Mos më prek ën dinjitet
Në inat mos ëm prek

Mos ëm prek ën dobësi
Mos ëm prek ën trani
as atje ku kom pej
Mos ëm prej anej

A t’ka ra me u skuqë
kur prej vetes ki dalë
Krejt me zor e krejt me gram
Pse ëm shite për pak

Dritën dhezë e kom majtë
mos po hupesh diku
A e din qysh o me t’vra
ai që t’ka kriju


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida BarakuMë Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:


Komente 0


Jehona Sopi - Anej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anej".
3. Video është e këngës "Anej", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.