Jehona
Jehona
Jehona
  • Vendlindja:
  • Maqedonia e Veriut
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Jehona është produksion dhe video produksion shumë i njohur. Produksioni Jehona vjen nga Tetova. Merren me Xhirime Me Kamera Dhe Staf Profesional:Video Klipe,Shpica,Reklama Për TV etj. Janë një staf mjaft profesional dhe të gjitha prodhimet nga ky produksion janë pëlqyer mjaft shumë në të gjitha trevat shqiptare.

Në vitin 2013, Produksioni Jehona publikojnë albumin "Hite Verore".

Në vitin 2015, Produksioni Jehona publikojnë albumin "Bella, Bella".

Në vitin 2016, Produksioni Jehona publikojnë albumin "Ta Ha Zemrën".

Në vitin 2016, Produksioni Jehona publikojnë albumin "Bs".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0