Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Jela është një këngëtare. Në Maj 2004, Jela merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Rituali Kukulles", me muzike & tekst nga BASHKIM RODONI....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mc.E Qarta

Silva Brahimi

Dafina (TopFest 4)

Albana Kastrati

Nita

Anna

Arlita

Ida

Diola

Bruna (Popullore)

Tags: Jela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet