Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Jencarlos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
 • Emri i Vërtetë:
 • Jencarlos Canela
 • Vendlindja:
 • Miami 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Jencarlos është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jencarlos Canela is an American actor and award-winning singer-songwriting musician. Canela was born in Miami, Florida, to Cuban parents, Lisette and Heriberto Canela. He is the older brother of actor Jason Canela, and they also have two older siblings. Jencarlos is known worldwide for his three internationally renowned telenovelas. Jencarlos was the protagonist as Ángel Salvador in the telenovela Más Sabe el Diablo that was recorded during th...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pablo Alboran

Diego Gonzales

J. Balvin

Christopher Uckermann

Ott Lepland

Alvaro Soler

Ido Tatlises

Pietro Lombardi

Alexander Rybak

Muhabbet

Tags: Jencarlos, Jencarlos Canela, Jeancarlos Canela, Jen Carlos


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet