A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jennette Mccurdy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
  • Emri i Vërtetë:
  • Jennette Michelle Faye Mccurdy
  • Vendlindja:
  • Long Beach, California 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Jennette Mccurdy është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jennette Michelle Faye McCurdy is an American actress, producer, screenwriter, and singer-songwriter. She is known for her role as Sam Puckett on the Nickelodeon sitcom iCarly and its spin-off series Sam & Cat. She has also appeared in a number of television series, including Victorious, Zoey 101, True Jackson, VP, Malcolm in the Middle, and Lincoln Heights. She is currently producing, writing, and starring in her online series What's Next for Sa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Miranda Cosgrove

Serenay Sarikaya

Feride Hilal Akın

Eleftheria Eleftheriou

Brenda Asnicar

Floricienta

Zharick Leon

Gökçe Kırgız

Valerie Morales

Rosario Montes


Tags: Jennette Mccurdy

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019