A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Jennifer Hudson - Feeling Good


Birds flying high
You know how I feel
Sun in the sky
You know how I feel
Breeze drifting on by
You know how I feel
It's a new day
And I'm feeling good

Fish in the sea
You know how I feel
River running free
You know how I feel
Blossom on a tree
You know how I feel
It's a new dawn, a new day
a new life for me
And I'm feeling good

Dragonflies out in the sun
you know what I mean
don't you know
Butterflies having fun
That's what I mean
Sleep in peace until the day is done
That's what I mean
And this old world is a new world
And a bold world
And I'm feeling good

Stars when you shine
You know how I feel
Scent of a pine
You know how I feel
Oh freedom is mine
And I know how I feel
It's a new dawn, a new day
a new life for me
And I'm feeling good

It's a new day
I'm feeling good
It's a new day
I'm feeling goodKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019