A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jennifer Hudson - I Am Changing


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Look at me
Look at me

I am changing, tryin' every way I can
I am changing, I'll be better than I am
I'm trying-to find a way to understand
But I need you, I need you-I need a hand

I am changing, seeing everything so clear
I am changing, I'm gonna start right now, right here
I'm hoping to work it out, and I know that I can
But I need you, I need a hand

All my life I've been a fool
Who said I could do it all alone
How many good friends have I already lost
How many dark nights have I known

Walking down that wrong road, there was nothing I could find
All those years of darkness-can make a person blind
But now I can see

I am changing, tryin every way I can
I am changing, I'll be better than I am
But I need a friend-to help me start all over again,
oh-that would be just fine
I know it's gonna work out this time
'Cause this time I am-This time I am

I am changing, gonna get my life together now
I am changing, yes, I know how
I'm gonna start again, I'm leaving my past behind
I'll change my life-I'll make a vow
And nothing's gonna stop me now...hey


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019