A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jennifer Hudson - No One Else On Earth


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

I've been a rock
And I've got my fences
I never let them down
When it comes to love
I keep my senses
I don't get
Kicked around

I shivered
Once you broke
Into my soul
The damage is done now
I'm outta control
How did you get to me

No one else on Earth
Could ever hurt me
Break my heart
The way you do
No one else on Earth
Was ever worth it
LyricsNo one could
Love me like
No one could love me
Like you

You can make me want you
Any time you want to
You're burning me alive
I can't deny you
Even when I catch you
Weaving a weak alibi

Cause when the night falls
You make me forget
Your love is killing me
And it ain't over yet
How did you get to me

No one else on Earth
Could ever hurt me
Break my heart
The way you do
No one else on Earth
Was ever worth it
No one could
Love me like
No one could love me
Like you

I shivered
Once you broke
Into my soul
The damage is done now
I'm outta control
How did you get to me

No one else on Earth
Could ever hurt me
Break my heart
The way you do
No one else on Earth
Was ever worth it
No one could
Love me like
No one could love me
Like you

No one else on Earth
Could ever hurt me
Break my heart
The way you do
No one else on Earth
Was ever worth it
No one could
Love me like
No one could love me
Like you

No one else on Earth
Was ever worth it
No one could
Love me like
No one like you
No one like you


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019