A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jennifer Hudson - Circle Of Life


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[By Elton John]

From the day we arrive in the planet
And blinking, step into the sun
There is more to be seen
Than can ever be seen
More to do, than can ever be done
In the circle of life
And it moves the sun
Through this baron hole
It's the faith that loves
Till we find our place
On the path unwinding (hihihing)
In the circle,
THE CIRCLE OF LIFE
On the path unwinding (hihihing)
In the circle,
The circle of LIFE!


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019