A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jennifer Hudson - I Believe In You And Me


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[By The Four Tops]

I believe in you and me
I believe that we will be
In love eternally
Well as far as I can see
You will always be
The one for me
Oh yes you will

And I believe
In dreams again
I believe
That love will never end
And like the river
Finds the sea
I was lost, now I'm free
Cause' I believe in you and me

I will never leave your side
I will never hurt your pride
LyricsWhen all the chips are down
See I will always be around
Just to be right
Where you are

My love, you know I love you
I will never leave you out
I will always let you in
To places no one's ever been
Deep inside, can't you see
That I believe in you and me

Maybe I'm a fool
To feel the way I do
But I will play
The fool forever
Just to be
With you forever

I believe in miracles
And love's a miracle
Baby
You're my dream come true
I was lost, now I'm free
I believe in you and me

See I was lost now I'm free
'Cause I believe
In you and me
Believe in you and me


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019