A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jennifer Hudson - Neither One Of Us


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[Originally by Gladys Knight & the Pips]

It's sad to think we're not gonna make it
And it's gotten to the point
Where we just can't fake it
For some ungodly reason
We just won't let it die

I guess neither one of us
Neither one of us wants to be the first to say good-bye
I keep wondering

What I'm gonna do without you
And I guess you must be
wondering the same thing too
So we go on
Go on together
Living a lie

Because neither one of us
wants to be the first to say good-bye
Lyrics
Every time I find the nerve
Every time I find the nerve to say I'm leaving
Memories
Those old memories get in my way
Lord knows it's only me
Only know it's me
That I?m deceiving
When it comes to saying good-bye
That a simple word that I just cannot say

There can be no way
There can be no way
This can have a happy ending
No, no
So we just go on
Hurting and pretending
Convincing ourselves to give it just one more try

Because I guess neither one of us
wants to be the first to say
Neither one of us
wants to be the first to say
Neither one of us
wants to be the first to say
Farewell my love
Goodbye


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019