A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jennifer Hudson - Giving Myself


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

I never been who I wanted to be
I never felt completely free
No ones ever had all of me
Or made me feel so beautiful and sexy

Now I´m flyin like an airplane
Now I´m ridin on the open range
Now I´m livin out my destiny
I know the truth
I got it all in you and me

Ohhhhhh..I´m giving myself over to you
Body and soul
I´m giving it over
I´m giving myself over to you now

Like a brand new day
now you and I we´re the face of fame
Ain´t nobody got nothing to say no
And from my feelings
I never have to run away
No more
Because he´s here
Holding me tight
Now every day and night
Oh baby
Can´t you see?
I don´t wanna be without you anymore

Ohhhhhh..I´m giving myself over to you
Body and soul
I´m giving it over
I´m giving myself over to you

Ohhhhhh..I´m giving myself over to you
Body and soul
I´m giving it over
I´m giving myself over to you

For the first time
I can stand in front of someone
Finally
I can be me
I can just let my love spill over
I can cry
I don´t have to lie
I can finally let someone all the way inside
All the way
All they way baby
All the way
All the wayyyyy

Handing myself over to you
Body and soul
I´m giving it over
I´m giving myself over to you

I´m giving myself over to you
Body and soul
I´m giving it over
And I´m giving myself over to you now
[Plays in background]

You know it´s the right time
I know it´s the right night
I know it´s the right life
I know you´re the right man
I know I´m the right girl
Come on now feel it
You feel it?
I´m ready to give it over to you

I know you´re the right man
I know I´m the right girl
Come on now feel it
You feel it?
I´m ready to give it over to you


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019