Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jennifer Hudson - Where You At?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Where You At?".
3. Video është e këngës "Where You At?", por nuk këndohet nga Jennifer Hudson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Hudson - Where You At?  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/02/2011

2011-02-23T18:01:23+00:00

You said when the storm came
That you would be there with your umbrella to block the rain
And you said you'd protect me
From heartache, pain, lies, loneliness, and misery
You said you'd tear down the walls that were in my way
You promised things would be okay
And I stood there in the freezing cold
And I waited for you, but you never showed

[Chorus]
Where you at[x3]
Boy you say would be here for me
Where you at [x6]

Now you said you go to church
Stop slanging, find a real job, and go to work
And you say you stay out of the streets
And spend more time with me
Take away my doubts and fears and fulfill my dreams
You said you'd be that shoulder for my eyes to cry on
Said you would be that one that I could depend on
And I stood there in the freezing cold
And I waited for you, but you never showed

Where you at[x3]
Boy you say would be here for me
Where you at [x6]

And oh false promises is much like fake named
You painted a picture for me but there was no frame
You made my future look bright and I believed every word
I went to sleep on the clouds and woke up in the dirt
And now I'm without shelter and the wind is blowing
You say you'd be there for me boy when the tough got going
Said if weapons draw, you'd stand in front of me
Whenever I felt trapped, said you'd be the one to set me free
Thought you were my hero
But as it turns out you are no show
Tell me where

Where you at[x3]
Boy you say would be here for me
Where you at [x6]


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Hudson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet