A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jennifer Lopez

Papi ➡ Papi

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: saramk


Papi

Let all the heat pour down
I'm good as long as he's around
He let's me wear the crown
I do my best to make him proud

Now all my super ladies
I got my baby, if you got your baby, baby

Move your body, move your body
Dance for your papi
Rock your body, rock your body
Dance for your papi

Put your hands up in the air, dance for your man if you care
Put your hands up in the air, air, air

Move your body, move your body
Dance for your papi
Rock your body, rock your body
Dance for your papi

My rock is shinin' bright
Even if he ain't by my side
He makes sure that I glow
I make sure everybody knows

Now all my super ladies
I got my baby, if you got your baby, baby

Move your body, move your body
Dance for your papi
Rock your body, rock your body
Dance for your papi

Put your hands up in the air, dance for your man if you care
Put your hands up in the air, air, air

Move your body, move your body
Dance for your papi
Rock your body, rock your body
Dance for your papi

Step up, step up
Let your hair down
Pop, drop, and lock
It go all out
If he rocks
Tear up the crowd
Dance for your papi

Llégale, llégale
Suéltate el pelo
Levantate, cae, aseguralo
Ve con todo
Si el es lo maximo
Azota baldosa
Baila para tu papi

Now all my super ladies
I got my baby, if you got your baby, baby

Move your body, Move your body
Dance for your papi
Rock your body, Rock your body
Dance for your papi

Put your hands up in the air, dance for your man if you care
Put your hands up in the air, air, air

Move your body, Move your body
Dance for your papi
Rock your body, Rock your body
Dance for your papi.


Papi

Lere te nxehtin qe te bie posht
jam gjithmon e mir edhe kur ai eshte afer
ai me lejon ta perdori kuroren
japi gjithcka te mir nga vetja qe ai te ndihet krenar

Tani, te gjitha super vajzat
kam zemren time, nese e ke dhe ti zemren tende.. zemren tende

Luaje trupin , luaje trupin
kerce per babushin tend (i dashur)
vallzo me trupin tend , me trupin tend
kerce per babushin tend (i dashur)

Ngrej duart lart, luaj per burrin tend nese te intereson
ngrej duart lart ne ajer, ajer ajer

Luaje trupin , luaje trupin
kerce per babushin tend (i dashur)
vallzo me trupin tend , me trupin tend
kerce per babushin tend (i dashur)

Vallzimi im eshte briliant
veqanesrisht nese nuk eshte afer meje
ai eshte shum i sigurt se un shkelqej
dhe un se qe te gjith ju tanime e dini

Tani, te gjitha super vajzat
kam zemren time, nese e ke dhe ti zemren tende.. zemren tende

Luaje trupin , luaje trupin
kerce per babushin tend (i dashur)
vallzo me trupin tend , me trupin tend
kerce per babushin tend (i dashur)

Ngrej duart lart, luaj per burrin tend nese te intereson
ngrej duart lart ne ajer, ajer ajer

Luaje trupin , luaje trupin
kerce per babushin tend (i dashur)
vallzo me trupin tend , me trupin tend
kerce per babushin tend (i dashur)

Ngrije lart , ngrije lart
leshoja floket posht
te esplodon, te bie dhe sigurohu
me hodhi
nese ai kercen
impresiono te tjeret
kerce per babushin tend

Ilegal ilegal
leshoja floket
ngrihu, bie, sigurohe
shko me te tjeret
nese ai eshte me i miri
hitet tjegull
kerce per babushin tend

Tani, te gjitha super vajzat
kam zemren time, nese e ke dhe ti zemren tende.. zemren tende

Luaje trupin , luaje trupin
kerce per babushin tend (i dashur)
vallzo me trupin tend , me trupin tend
kerce per babushin tend (i dashur)

Ngrej duart lart, luaj per burrin tend nese te intereson
ngrej duart lart ne ajer, ajer ajer

Luaje trupin , luaje trupin
kerce per babushin tend (i dashur)
vallzo me trupin tend , me trupin tend
kerce per babushin tend (i dashur)

Korrigjo Përkthimin
teksteshqip.com © 2007 - 2018