Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jennifer Lopez - You Belong To Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Belong To Me".
3. Video është e këngës "You Belong To Me", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Lopez - You Belong To Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Why'd you tell me this
Were you looking for my reaction
What do you need to know
Don't you know I'll always be your girl
You don't have to prove to me you're beautiful to strangers I've got loving eyes of my own

You belong to me
Tell her - tell her you were fooling
You belong to me
You don't even know her
You belong to me
Tell her that I love you
You belong to me

You belong to me
Can it be, honey, that you're not sure
You belong to me
Thought we'd closed the book and locked the door
You don't have to prove to me that you're beautiful to strangers I've got loving eyes of my own (of my own) And I can tell, I can tell darling

You belong to me
Tell her, tell her that I love you
You belong to me
You belong, you belong, you belong to me
You belong to me
Tell her you were fooling
You belong to me
Tell her she don't even know you

You belong to me
Tell her - tell her you were fooling
You belong to me
I know you from a long time ago
You belong to me
Don't make me go to her house
You belong to me
You belong, you belong, you belong to me

You belong to me... (you belong to me)
You belong to me... (you belong to me)
You belong to me... (you belong to me)
You belong to me... (you belong to me)
You belong to me... (you belong to me)...


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet