Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jennifer Lopez - I'm Gonna Be Alright

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm Gonna Be Alright".
3. Video është e këngës "I'm Gonna Be Alright", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Lopez - I'm Gonna Be Alright  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"J.Lo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00It's funny 'cause for a while
I walked around with a smile
But deep inside I could hear voices
telling me this ain't right
Don't you know it's not for you
I always knew what I had to do
But it's hard to get away
Because I love you
I just tried to stay

I used to say I couldn't do it
But I did it
After telling everybody that I wasn't with it
Though it brings tears to my eyes
I can feel it
And I know inside I'm gonna be alright
I said I couldn't do it
But I did it
After telling everybody that I wasn't with it
Though it brings tears to my eyes
I can feel it
And that voice inside says I'm gonna be alright

Friends of mine say to me
They say you got control over me
You're not alone
I played a part
I saw the way you were from the start
Could I expect so much from you
You had a girl when I first met you
Did the best that you could do
Now I realize that I can't change you

I used to say I couldn't do it
But I did it
After telling everybody that I wasn't with it
Though it brings tears to my eyes
I can feel it
And I know inside I'm gonna be alright
I said I couldn't do it
But I did it
After telling everybody that I wasn't with it
Though it brings tears to my eyes
I can feel it
And that voice inside says I'm gonna be alright

Said I wouldn't walk away
Somedays I want to stay
But leaving you is what I need to do to be okay
Never thought it would be true
Me livin' without you
But now it's time for me to make a move

I used to say I couldn't do it
But I did it
After telling everybody that I wasn't with it
Though it brings tears to my eyes
I can feel it
And I know inside I'm gonna be alright
I said I couldn't do it
But I did it
After telling everybody that I wasn't with it
Though it brings tears to my eyes
I can feel it
And that voice inside says I'm gonna be alright


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet