Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jennifer Lopez - Walking On Sunshine

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Walking On Sunshine".
3. Video është e këngës "Walking On Sunshine", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Lopez - Walking On Sunshine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"J.Lo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00I can't wait, wanna see
How this night is gonna be
Just touch away
From feelin' forever, baby
Our love will stand the test of time
And in the middle of our world
I'll be waiting for you to be all mine

We're walkin' on sunshine
In the middle of the night
And it feels like I'm somewhere
Above the sky, I, I, I

Take my hand and close your eyes
Say the sweet little things
That make me cry
Catch my tears with a kiss
These special moments do exist
We can make it last forever, baby
Our love will stand the test of time
And in the middle of our world
I'll be waiting for you to be all mine

We're walkin' on sunshine
In the middle of the night
And it feels like I'm somewhere
Above the sky, I, I, I

It'll take much more than a lifetime
Baby, for this love to end
And it feels so good to know
That we are here in love again


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet