Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jennifer Lopez - Toma De Mi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Toma De Mi".
3. Video është e këngës "Toma De Mi", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Lopez - Toma De Mi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Marc Anthony)

En medio del mar, buscando un puerto
y anclar, tu vienes y vas.
Asi como las olas,
soñando solo en tu libertad
sin admitir que la verdad te da miedo.
Volver a amar.
Y yo te quiero liberar
y tu no ves lo que te puedo dar.

Toma de mi, toma mi alma y te dare mi alegria
toma mi cuerpo y sanare tus heridas, totalmente.
Toma de mi, toma mi sed y sere yo el mar de tu isla
toma mi amor y volveras a la vida misma, lentamente.
No te arrepentiras no, ya no des marcha atras
ya no des marcha atras.

Y avanzas al fondo, de la soledad
nada puedo hacer.
Cierras tus alas, para no volar.

soñando solo en tu libertad
sin admitir que la verdad te da miedo.
Volver a amar.
Y yo te quiero liberar
y tu no ves lo que te puedo dar.

Toma de mi, toma mi alma y te dare mi alegria
toma mi cuerpo y sanare tus heridas, totalmente.
Toma de mi, toma mi sed y sere yo el mar de tu isla
toma mi amor y volveras a la vida misma, lentamente.

Toma de mi, toma mi sed y sere yo el mar de tu isla
toma mi amor y volveras a la vida misma, lentamente.

No te arrepentiras no, ya no des marcha atras
ya no des marcha atras


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet