Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jennifer Lopez - Step Into My World

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Step Into My World".
3. Video është e këngës "Step Into My World", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Lopez - Step Into My World  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Step into my world...
Oh oh, yeah yeah...

Like a moth to a flame you know you're drawn to me
I know you, better than you know yourself baby
Why do you try to resist what you want honey
I want you to give me what I need listen closely

I need ya to (hold on me)
I need ya to (kiss on me)
Feel your body (next to me)
I want you to, I need you to
Want you to give (into me)
Want all of you (everything)
Ecstasy is what (I will bring)
You if you just...

Step into my world
Where there's countless things to see
Endless possibilities
Let me take you to a place
Where desires flow deep
See an odyssey of dreams
And the best of fantasies
All this for your eyes only
Ooh step into my world

Close your eyes and let your feelings now take over
It's alright I'm intoxicating you though you're sober
You inside the thought alone is so overbearing
Boy tonight you just follow my lead from here in

I need ya to (hold on me)
I need ya to (kiss on me)
Feel your body (next to me)
I want you to, I need you to
Want you to give (into me)
Want all of you (everything)
Ecstasy is what (I will bring)
You if you just...

Step into my world
Where there's countless things to see
Endless possibilities
Let me take you to a place
Where desires flow deep
See an odyssey of dreams
And the best of fantasies
All this for your eyes only
Ooh step into my world

Where there's no reality
Time itself means nothing
It's so hypnotizing
It brings you to a state of natural high
See how my words they get to ya
Creates the lift that's haunting ya
Yes that's it hold into it
Ooh welcome to my world (my world)

Where desires flow deep
Fantasies

Ooh step into my world

Step into my world
Where there's countless things to see
Endless possibilities
Let me take you to a place
Where desires flow deep
See an odyssey of dreams
And the best of fantasies
All this for your eyes only
Ooh step into my world

Oh oh...


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet