Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Jenny Jonas

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  74
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jenny Jonas është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Korrik 2015, Jenny Jonas publikon videoklipin "Ne Zemer", në bashkëpunim me Elgit Doda. Më datë 1 Shtator 2018, Jenny Jonas publikon videoklipin "Edhe Sonte". Më datë 31 Dhjetor 2018, Jenny Jonas publikon videoklipin "Over & Over". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Filloreta Raçi (Fifi). Më datë 15 Nëntor 2019, 2Die4 publikojnë videoklipin "F*ck The System", në bashkëpunim me Jenny Jonas & Tony Toy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sara Kapo

Deborah Dollapi

Enia

Nilsa Hysi

Albora

Olta Kaferi

Ayssel Kristuli

Zhorzheta Sota

Matilda Mati

Elma

Tags: Jenny Jonas


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet