Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jenny Jonas

Jenny Jonas
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 9 Prill 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  90
Këndon kryesisht: pop

Jenny Jonas është këngëtare. Më datë 11 Korrik 2015, Jenny Jonas publikon videoklipin "Ne Zemer", në bashkëpunim me Elgit Doda.

Më datë 1 Shtator 2018, Jenny Jonas publikon videoklipin "Edhe Sonte".

Më datë 31 Dhjetor 2018, Jenny Jonas publikon videoklipin "Over & Over". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Filloreta Raçi (Fifi).

Më datë 15 Nëntor 2019, 2Die4 publikojnë videoklipin "F*ck The System", në bashkëpunim me Jenny Jonas & Tony Toy.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera


Komente 1