Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Jens është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. A boy in his early teen years came from a small town to the capital of one of the most delusional countrys in the world.his thoughts were very different from his friends and schoolmates, he daydreamed when he was alone, he wanted you to know him, he wanted to spread his thoughts,to give them to you. Because his cocky arrogant character told him that his thoughts were the right cure to change your moment,your mood,your feelings, your life, and he ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dj Denny

Dj Jajki

Dj Xhino

GSIIM

Dj Meti

Dj Flame

Arlito

Meflurn

Bero

Adi Dj


Tags: Jens

Krijo Një Kartolinë